شرکت پیمـان سازه به عنوان یکی از شرکت های با تجربه در بخش پیمانکاری در زمینه انجام کلیه پروژه های ساختمانی و تجهیزاتی و امور مربوطه در سال 1376تأسیس و در ایفای رسالت خود و با رعایت اصول اخلاق حرفه ای ضمن حفظ شأن کاری نسبت به ارائه خدمات پیمانکاری در راستای عمران و آبادانی کشور مبادرت ورزیده و هم اینک نیز در استمرار فعالیت های مذکور با پیاده سازی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت 9001:2008 ISO خود را متعهد به رعایت الزامات سیستم مذکور در نیل به اهداف زیر میداند:

شرکت پیمـان سازه به عنوان یکی از شرکت های با تجربه در بخش پیمانکاری در زمینه انجام کلیه پروژه های ساختمانی و تجهیزاتی و امور مربوطه در سال 1376تأسیس و در ایفای رسالت خود و با رعایت اصول اخلاق حرفه ای ضمن حفظ شأن کاری نسبت به ارائه خدمات پیمانکاری در راستای عمران و آبادانی کشور مبادرت ورزیده و هم اینک نیز در استمرار فعالیت های مذکور با پیاده سازی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت  9001:2008 ISO خود را متعهد به رعایت الزامات سیستم مذکور در نیل به اهداف زیر میداند:

(0 رای‌ها)

پیشنهاد ما به شما افزونه آراس تیکت! حرفه‌ای (RSTickets! Pro) است. این افزونه بهترین افزونه پشتیبانی موجود برای جوملا است که می تواند تمام نیاز های شما در زمینه با پشتیبانی را برآورده سازد.

(0 رای‌ها)

ماژول پیشنهاد شگفت انگیز جوملا اجازه می دهد فروش ویژه و تخفیف های خود را به صورت منحصر به فرد در سایتتان قرار دهید و مشتریانتان را ترغیب به خرید محصولات نمایید.

اجرای پروژه های انتقال آب

موضوع فعالیت شرکت طبق ماده 4 اساسنامه انجام کلیه امور ساختمانی و تجهیزاتی، تاسیساتی و امور مربوط به آن می ­باشد. این شرکت از بدو تاسیس تاکنون مشغول اجرای پروژه­ های ساختمانی و انتقال آب در استان بوده و دارای گواهی صلاحیت پیمانکاری با رتبه 3 آب و 5 ساختمان می­ باشد.

شرکت پیمان سازه از آغاز فعالیت خود تا کنون در پروژه های انتقال آب و ساختمانی اعم از ساخت مخازن بتنی زمینی و هوایی، خطوط انتقال و انشعابات فاضلاب، تصفیه خانه، حصارکشی، ساخت مدرسه، خوابگاه، سالن ورزش و محوطه سازی و... همکاری فعال و مستمر داشته و مورد تایید کارفرمایان مربوطه بوده است.

شرکت پیمان سازه

مجری و مشاورمهندسی پروژه های عمرانی، طراحی مهندسی معماری و سازه، اجرای پروژه های ساختمانی

ساعت کاری سایت

  • شنبه - چهارشنبه: ۸:۰۰صبح - ۵:۳۰بعدظهر
  • پنجشنبه: ۸:۰۰صبح - ۲:۳۰بعدظهر
  • جمعه: جمعه ها بخش پشتیبانی تعطیل می باشد

درباره ما

  • انجام کلیه امور ساختمانی و تجهیزاتی
  • اجرای پروژه های انتقال آب
  • پیمانکاری امور تاسیساتی